GTA V - PC Games - Download - Info

Info o GTA 5. Navštivte GTA V FORUM

Spekulace

Ačkoli titul nemáme potvrzený, je nejpravděpodobnější název Grand Theft Auto V (či Grand Theft Auto 5). V minulosti, některé tituly nabývaly tvaru Grand Theft Auto, následovaného přídomkem (například Grand Theft Auto: Vice - City nebo GTA: San Andreas) ale to proto že, Vice City a San Andreas tvořil trilogii s GTA III, a tak jsou v podstatě expanze GTA III příběhu. Bývalý CEO Rockstar Games Terry Donovan připustil, že to byl plán od začátku: "Bylo to opravdu důležité udělat hru jako trilogii. Smyšlený New York v GTA IV, Miami v ' 80s let ve Vice City, a ' 90s v San Andreas. To byl plán od počátku". Terry Donovan (Former R* CEO) uvedl v Game Informeru, že nebylo žádné znamení že GTA IV tvoří novou trilogii s takovými následníky. Odkazující na tuto skutečnost, řekl Dan Houser pro Official PlayStation Magazine v roce 2007 (asi rok před vydáním GTA IV), kteří Rockstarům ještě tvořili jejich mínění: "Abych řekl pravdu, ještě jsme s vámi, nedořešili jestli toto [GTA IV] povede na další pokračování příběhu či nikoli. Na to se soustředíme právě teď." Odhadované datum vydání GTA IV (Rockstar North byli zaměstnaní na několika projektech) bylo na rok 2010.
RN velmi přispěli k titulu Red Dead Redemption, a také pracují na novém PS3 titulu nazvaném Agent. Titul Agent byl již oznámený, GTA V ještě ne, a lze tedy předpokládat, že Agent je u Rockstarů v současnosti větší priorita. Měli bychom proto dostat jasnější představu kdy očekávat GTA V, datum vydání pro Agent je oznámené. GTA V by měl být tedy vydané ne později než 2012. Je pravděpodobné, že GTA V bude vyvinuté a uvolněné současně pro Xbox 360 a PlayStation 3. PC verze přijde 7-8 měsíců po vydání konzolových verzí, jak tomu bylo v minulosti. Kde se bude odehrávat hra? - největší otázka jako vždy. Mohlo by to být kdesi co se naznačovalo předtím v sériích či mohlo by to být kdesi úplně jinde - jediná věc je jistá, že to nebude v Liberty City. Největší fanoušci věří, že to bude Vice City, ale mohla by toto být příliš dobrá předpověď? Přitom, jen 4% našich návštěvníků správně předpovídalo že GTA IV bude nastaveno v Liberty City!
Když se ptali Dana Housera, zda Rockstar vůbec kdy zvažovali nastavení GTA hry mimo US, odpověděl: Ano chtěli by jsme, jen nemáme příliš prostor k manévrování. Mám jistou důvěru, že by to možná mohlo být v Anglii, ale opravdu to může být i kdekoli jinde, více v tomto ohledu nemohu spekulovat. Lidé kteří pracují na tomto druhu materiálu, nemusí nutně vědět kde to nakonec bude. Jsem si jist, že je mnoho zajímavých návrhů, jako je Rusko, Čína či Japonsko ale v těchto lokalitách neznáme aspekty těchto společností [preferování růstu spotřeb] a tak cítím, že by to již nemuselo být pravé GTA.
Dan Houser v oficiální PlayStation Magazine

 
©2012 created by sas | | Rekonstrukce bytů | | ASR Search Engine
| Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank optimalizace PageRank.cz voila mon Google PageRank™ - service offert par http://www.mon-pagerank.com/