GTA V - PC Games - Download - Info

Info o GTA 5. Navštivte GTA V FORUM

Informace o vydání hry (strojový překlad)

Sobota 8.12.2012 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5706":
kaja
pome na to vydelavat love hranim
http://hrapokr.blogspot.cz/2013/12/ziskej-az-500-v-tydennim-losovani.html
zztop
Čtvrtek 31.leden 2013
Grand Theft Auto V se blíží 17.září 2013
Vystavil Adriaan v 15:04. Kategorie: Obecné

Rockstar Games dnes oznámila, že GTAV dorazí o něco později, než se původně oznámeno. To bylo odsunuto o čtyři měsíce, a stejně po celém světě datum vydání v úterý 17.září 2013. Tisková zpráva (včetně dole), stále uvádí Xbox 360 a PlayStation 3.

Společnost vykázala na níže uvedené zprávy o Newswire.
Vážení

Dnes máme oficiální datum vydání se s vámi podělit: Grand Theft Auto V dorazí v obchodech 17. září 2013.

Víme, že to je asi o čtyři měsíce později, než bylo původně plánováno, a víme, že toto krátké zpoždění přijde jako zklamání pro mnohé z vás, ale věřte nám, bude to stát za čas navíc. GTAV je masivně ambiciózní a komplexní hra a to prostě potřebuje trochu více lesk být normy jsme, a co je důležitější, budete potřebovat.

Pro všechny fanoušky Velkých Theft Auto, přijměte, prosím, naši omluvu za zpoždění, a svůj slib, že celý tým je zde pracuje velmi tvrdě, aby hra vše, co může být. Děláme vše, co můžeme pomoci zajistit, že bude splňovat, ne-li vyšší než vaše očekávání přišel září - děkujeme vám za vaši podporu a trpělivost.

S pozdravem, tým GTA


Společnost také vydala následující tiskovou zprávu:
Rockstar Games, vydavatelská značka Take-Two Interactive Software, Inc (NASDAQ: TTWO), s potěšením oznamuje, že Grand Theft Auto V se očekává, že zahájí po celém světě pro Xbox 360 ® videoherní a zábavní systém od Microsoftu a PlayStation ® 3 počítačový zábavní systém 17. září 2013.

Los Santos: rozléhající se na slunci nasáklé metropole plná svépomocných guru, hvězdičkou a blednutí celebrit, jakmile závisti západního světa, nyní bojuje zůstat nad vodou v době ekonomické nejistoty a levné reality TV. Uprostřed zmatku, tři velmi odlišné zločinci vykreslit své vlastní šanc

 
©2012 created by sas | | Rekonstrukce bytů | | ASR Search Engine
| Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank optimalizace PageRank.cz voila mon Google PageRank™ - service offert par http://www.mon-pagerank.com/