GTA V - PC Games - Download - Info

Info o GTA 5. Navštivte GTA V FORUM

Informace o vydání hry (strojový překlad)

7 březen, 2011:

Příští GTA kódové jméno Rush, stanovené v LA?
 (Tom Magrino, GameSpot Publikováno 7 březen, 2011)

pracují jako herec , Superannuation místo castingů na  obsazení postav na "interaktivní projekt" z Rockstar.

Zdroj: The Twitter feed of expert Internet sleuth Superannuation.

To, co jsme slyšeli: Až do nedávné doby, Grand Theft Auto série se vydavatel Take-Two Interactive hlavní terno. Od té doby, Take-Two se začalo rozšiřovat své portfolio top-letu s likes Red Dead Redemption a BioShock 2. Nicméně, série, která pokračuje na příkaz nejvíce pozornosti zůstává GTA.

Skoro tři roky odstraněn z top-hodnocené vydání GTAIV, a je možné, že první kousky info GTAV byli zmateni ze strany Superannuation. Příspěvky začala koncem února, kdy na internetu objevil detektiv herce životopis s od-vypouští odkaz na motion-capture práce na Grand Theft Auto V. Tato motion-capture najít, řekl, ho vedlo k dalšímu šetření na motion-capture castingů pro Rockstar go-casting studio Telsey & Company.

Možná se GTA vrátí do Los Santos.

"Mezi projekty uvedené v rozhovoru byl 'interaktivní projekt' jen 'Rush,' který uváděl charaktery, které zapadají mezi pár detailů jsem slyšel o GTA5, bizarní postavy, plevel, gangsteři, a celebrity, profil současného Los Angeles - umístění GTA 5, " Superannuation tweeted

Casting zpochybňovat, který zahájil 6. prosince, snažil strany, aby snímání pohybu a práci hlasu pro osm "další hlavní postavy" na interaktivní projekt. Osobnosti rozhodně Rockstar pocit, s charaktery akcie, jako jsou "nepříjemné, moudrý praskání, vysoce úspěšný agent FBI" smíšené s absurdní osobnosti jako "velšský mnich / vůdce kultu / učitel jógy - 50, velmi pružný, velmi do zkoumání Vaše osobní napětí přes uchycení masáž. "

Jiné charaktery uvedené v seznamu jsou "plevel evangelista"; "Swinger, kalifornská rozvedená", která je "ošklivá, ale pohodlně s vlastním" a "publicista pro herečku známou jako nejnovější miláček Ameriky ..., která jen tak náhodou má ráda zvířata, sirotky, drogy a sex. "

Superannuation také zajištila přímou souvislost mezi "Rush" a Rockstar Games, opět s laskavým svolením self-propagační herec. 9. září, profesionální zápasník a nadějný herec Robert Esparza tweeted, "dostal nabídku na svou roli ve video hře 'Rush', kterou vydají Rockstar Games."

Rockstar by se rozhodl nastavit GTAV na západním pobřeží, nemělo by to být jako první série. Vysoce ceněné GTA: San Andreas  bylo inspirováno  městy Los Angeles a San Francisco, doplněno jejich okolními městskými částmi. Samozřejmě, nebylo by to poprvé, co Rockstar se vrátil k localitě, jako v případě GTAIV a GTAIII, které se obě odehrávaly v ulicích Liberty City, která nese více než pomíjivou podobnost k New Yorku.

Oficiální slovo: Rockstar nereagovala na žádost o komentář kdy se uskuteční tisková konference.

Falešné nebo ne :? Velmi orientační dohady nejsou falešné. Co se zdá jasné, přinejmenším, je to, že Rockstar rozjeli nějaký projekt pod názvem "Rush" a že projekt bude mít eklektický (málo originálně kreativní) obsazení postav, které splynou s vesmírem GTA. Bohužel, Take-Two  dosud neoznámil GTAV, a tak to může být nějaký čas než veřejnost dostane oficiální informace o titulu.

 

Žádné komentáře
 
©2012 created by sas | | Rekonstrukce bytů | | ASR Search Engine
| Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank optimalizace PageRank.cz voila mon Google PageRank™ - service offert par http://www.mon-pagerank.com/