GTA V - PC Games - Download - Info

Info o GTA 5. Navštivte GTA V FORUM

Informace o vydání hry (strojový překlad)

23.prosinec, 2011

Informace k oficiálnímu  Traileru (zdroj: GTAV.net)

Uplynulo asi jeden a půl měsíce od debutu traileru GTA V, od té doby  je ale Rockstar Games  málomluvný na rozdávání  nových informací.

Mnoho časopisů a publikací představovalo GTA V logo na svých předních stránkách a mluví o nutnosti "nové informace", ale tyto články tvoří zejména analýzu u a spekulace.

Game Informer již jen publikace získal i úryvek z informací, při položení otázky během rozhovoru o jiné  velké nadcházející hry, Max Payne 3:

"Game Informer:.? Právě jste vydali GTA V Trailer.  Můžete nám něco říci o tomto projektu,  je zřejmé, že to vypadá, že se vrací do San Andreas?

Dan Houser (Rockstar Games): Musím dávat skutečný pozor tady, nebo se bude táhnout za mnou do kanceláře a bič mě barb drát. Budu se držet přesně toho, co je v tiskové zprávě. Je to Los Santos a okolní krajina -. A s velmi velkou mapou! "

I když celkově je zdůraznění tiskové zprávy, je to poprvé, co velikost mapy byla popsána trochu méně konkrétně "... největší a nejambicióznější hra Rockstar zatím nevytvořila" citace z tiskové zprávy.

Datum vydání zatím nebyly vyhlášeny pro GTA V, ačkoli to je nejvíce pravděpodobné, že vyjde v roce  2012 pro Xbox 360 a Playstation 3.
Žádné komentáře
 
©2012 created by sas | | Rekonstrukce bytů | | ASR Search Engine
| Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank optimalizace PageRank.cz voila mon Google PageRank™ - service offert par http://www.mon-pagerank.com/