GTA V - PC Games - Download - Info

Info o GTA 5. Navštivte GTA V FORUM

Informace o vydání hry (strojový překlad)

22.Březen, 2012

GTA V Multiplayer to feature "Crews"
V novém rozhovoru pro IGN zaměřeným na hru Max Payne 3, Dan Houser uvedl, že v GTA V bude multiplayer podporovat "posádky", které mají být zavedeny i v Max Payne 3 a budou použity v budoucích titulech RockstarGames. Posádky jsou v podstatě klany, nebo skupiny, kde jste odměňováni za hraní s ostatními členy posádky a dokončení společných cílů. Dále vám bude uzavřeno s ostatními lidmi ve vaší posádky během dohazování.(???)

"Krása tohoto systému je, že posádky přetrvávají v průběhu času a napříč budoucími hrami. Multiplayer je stále důležitější součástí všech našich vyvíjených her. A tím, že vytvoříte posádku přes Social Club, budou posádky, které vytvoříte i v Max Payne 3 a budete je mít připraveny k dispozici pro vás v Grand Theft Auto 5 již od prvního dne. To vše je součástí našeho širšího přístupu, aby se více hráčů hlouběji zapojilo do hraní, což bude bohatší než to, co je aktuálně k dispozici, mnohem snáze dostupné pro nováčka a obohacující pro hardcore playery. "

Rozhovor se zaměřuje na to, jak budou posádky použity v Max Payne 3, což vypovídá i o tom, jak může být tímto multiplayer v GTA V ovlivněn. Přečtěte si celý rozhovor na IGN, aby jste lépe pochopili jejich účel.
Žádné komentáře
 
©2012 created by sas | | Rekonstrukce bytů | | ASR Search Engine
| Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank optimalizace PageRank.cz voila mon Google PageRank™ - service offert par http://www.mon-pagerank.com/