GTA V - PC Games - Download - Info

Info o GTA 5. Navštivte GTA V FORUM

Informace o vydání hry (strojový překlad)


GTA V vítěz hlasování nejočekávanější hry roku 2013 !
Jako součást 2012 Awards Spike videogame, která se konala 7. prosince, bylo Grand Theft Auto V vyhlášeno jako vítěz nejvíce očekávaného titulu roku 2013. Na rozdíl od jiných kategorií na udílení Video Game, GTA V vyhrál titul tím, že byl zvolen diváky, dříve než byl vybrán dvaceti pěti členy poradního výboru. Tímto vítězstvím, GTA V porazilo několik dalších vysokých titulů profil nadcházejícího roku jako BioShock Infinite, South Park: Stick pravdy, Last of Us, a Tomb Raider. Podělte se o své myšlenky na vítězství GTA V na GTAForums.Úplný seznam vítězů na 2012 Awards Video Game lze nalézt na webových stránkách Spike.
Posledni komentare
30.12.2013 17:46:12: pome na to vydelavat love hranim http://hrapokr.blogspot.cz/2013/12/ziskej-az-500-v-tydennim-losovan...
11.02.2013 01:48:08: Čtvrtek 31.leden 2013 Grand Theft Auto V se blíží 17.září 2013 Vystavil Adriaan v 15:04. Kategorie: ...
GTA V Multiplayer to feature "Crews"
V novém rozhovoru pro IGN zaměřeným na hru Max Payne 3, Dan Houser uvedl, že v GTA V bude multiplayer podporovat "posádky", které mají být zavedeny i v Max Payne 3 a budou použity v budoucích titulech RockstarGames. Posádky jsou v podstatě klany, nebo skupiny, kde jste odměňováni za hraní s ostatními členy posádky a dokončení společných cílů. Dále vám bude uzavřeno s ostatními lidmi ve vaší posádky během dohazování.(???)

"Krása tohoto systému je, že posádky přetrvávají v průběhu času a napříč budoucími hrami. Multiplayer je stále důležitější součástí všech našich vyvíjených her. A tím, že vytvoříte posádku přes Social Club, budou posádky, které vytvoříte i v Max Payne 3 a budete je mít připraveny k dispozici pro vás v Grand Theft Auto 5 již od prvního dne. To vše je součástí našeho širšího přístupu, aby se více hráčů hlouběji zapojilo do hraní, což bude bohatší než to, co je aktuálně k dispozici, mnohem snáze dostupné pro nováčka a obohacující pro hardcore playery. "

Rozhovor se zaměřuje na to, jak budou posádky použity v Max Payne 3, což vypovídá i o tom, jak může být tímto multiplayer v GTA V ovlivněn. Přečtěte si celý rozhovor na IGN, aby jste lépe pochopili jejich účel.
Více informací o GTA V bude  "Za pár měsíců" - Rockstar Games -:

Rockstar Games více méně potvrdily, že nové podrobnosti o GTA V uvolní až po vydání Max Payne 3, který bude vydán letos v květnu. Zde je to, co řekl:

V první řadě bychom chtěli znovu poděkovat všem za úžasnou reakci na debut traileru Grand Theft Auto V. Víme, že s toho jsou tuny otázek Všichni chcete více o hře, včetně data vydání a spousta dalších otázek.

Právě teď, velmi tvrdě pracujeme na hře a  jsme
 nadšeni, jakmile ukážeme a řekneme více o  vývoji hry, jak pokračujeme,  očekáváme, že více budeme mluvit  o GTAV  někdy za několik měsíců. Prosím, vydržte pevně do té doby, a děkuji vám všem za trpělivost a podporu!
Informace k oficiálnímu  Traileru (zdroj: GTAV.net)

Uplynulo asi jeden a půl měsíce od debutu traileru GTA V, od té doby  je ale Rockstar Games  málomluvný na rozdávání  nových informací.

Mnoho časopisů a publikací představovalo GTA V logo na svých předních stránkách a mluví o nutnosti "nové informace", ale tyto články tvoří zejména analýzu u a spekulace.

Game Informer již jen publikace získal i úryvek z informací, při položení otázky během rozhovoru o jiné  velké nadcházející hry, Max Payne 3:

"Game Informer:.? Právě jste vydali GTA V Trailer.  Můžete nám něco říci o tomto projektu,  je zřejmé, že to vypadá, že se vrací do San Andreas?

Dan Houser (Rockstar Games): Musím dávat skutečný pozor tady, nebo se bude táhnout za mnou do kanceláře a bič mě barb drát. Budu se držet přesně toho, co je v tiskové zprávě. Je to Los Santos a okolní krajina -. A s velmi velkou mapou! "

I když celkově je zdůraznění tiskové zprávy, je to poprvé, co velikost mapy byla popsána trochu méně konkrétně "... největší a nejambicióznější hra Rockstar zatím nevytvořila" citace z tiskové zprávy.

Datum vydání zatím nebyly vyhlášeny pro GTA V, ačkoli to je nejvíce pravděpodobné, že vyjde v roce  2012 pro Xbox 360 a Playstation 3.
Příští GTA kódové jméno Rush, stanovené v LA?
 (Tom Magrino, GameSpot Publikováno 7 březen, 2011)

pracují jako herec , Superannuation místo castingů na  obsazení postav na "interaktivní projekt" z Rockstar.

Zdroj: The Twitter feed of expert Internet sleuth Superannuation.

To, co jsme slyšeli: Až do nedávné doby, Grand Theft Auto série se vydavatel Take-Two Interactive hlavní terno. Od té doby, Take-Two se začalo rozšiřovat své portfolio top-letu s likes Red Dead Redemption a BioShock 2. Nicméně, série, která pokračuje na příkaz nejvíce pozornosti zůstává GTA.

Skoro tři roky odstraněn z top-hodnocené vydání GTAIV, a je možné, že první kousky info GTAV byli zmateni ze strany Superannuation. Příspěvky začala koncem února, kdy na internetu objevil detektiv herce životopis s od-vypouští odkaz na motion-capture práce na Grand Theft Auto V. Tato motion-capture najít, řekl, ho vedlo k dalšímu šetření na motion-capture castingů pro Rockstar go-casting studio Telsey & Company.

Možná se GTA vrátí do Los Santos.

"Mezi projekty uvedené v rozhovoru byl 'interaktivní projekt' jen 'Rush,' který uváděl charaktery, které zapadají mezi pár detailů jsem slyšel o GTA5, bizarní postavy, plevel, gangsteři, a celebrity, profil současného Los Angeles - umístění GTA 5, " Superannuation tweeted

Casting zpochybňovat, který zahájil 6. prosince, snažil strany, aby snímání pohybu a práci hlasu pro osm "další hlavní postavy" na interaktivní projekt. Osobnosti rozhodně Rockstar pocit, s charaktery akcie, jako jsou "nepříjemné, moudrý praskání, vysoce úspěšný agent FBI" smíšené s absurdní osobnosti jako "velšský mnich / vůdce kultu / učitel jógy - 50, velmi pružný, velmi do zkoumání Vaše osobní napětí přes uchycení masáž. "

Jiné charaktery uvedené v seznamu jsou "plevel evangelista"; "Swinger, kalifornská rozvedená", která je "ošklivá, ale pohodlně s vlastním" a "publicista pro herečku známou jako nejnovější miláček Ameriky ..., která jen tak náhodou má ráda zvířata, sirotky, drogy a sex. "

Superannuation také zajištila přímou souvislost mezi "Rush" a Rockstar Games, opět s laskavým svolením self-propagační herec. 9. září, profesionální zápasník a nadějný herec Robert Esparza tweeted, "dostal nabídku na svou roli ve video hře 'Rush', kterou vydají Rockstar Games."

Rockstar by se rozhodl nastavit GTAV na západním pobřeží, nemělo by to být jako první série. Vysoce ceněné GTA: San Andreas  bylo inspirováno  městy Los Angeles a San Francisco, doplněno jejich okolními městskými částmi. Samozřejmě, nebylo by to poprvé, co Rockstar se vrátil k localitě, jako v případě GTAIV a GTAIII, které se obě odehrávaly v ulicích Liberty City, která nese více než pomíjivou podobnost k New Yorku.

Oficiální slovo: Rockstar nereagovala na žádost o komentář kdy se uskuteční tisková konference.

Falešné nebo ne :? Velmi orientační dohady nejsou falešné. Co se zdá jasné, přinejmenším, je to, že Rockstar rozjeli nějaký projekt pod názvem "Rush" a že projekt bude mít eklektický (málo originálně kreativní) obsazení postav, které splynou s vesmírem GTA. Bohužel, Take-Two  dosud neoznámil GTAV, a tak to může být nějaký čas než veřejnost dostane oficiální informace o titulu.

 

Podle zpráv, Rockstar Games nedávno registroval nové domény , které znějí, jako by mohly patřit k GTA 5,  (za předpokladu, že GTA V, bude mít ve hře používání internetu, jako v GTA IV). domény jsou: CashForDeadDreams.com, SixFigureTemps.com, StopPayingYourMortgage.net, HammersteinFaust.com a LifeInvader.com.  Pokud by byly skutečně registrovány  do Internetu hry, pak to naznačuje, že hra se odehrává v relativně moderní době, protože World Wide Web  se stal  populární v polovině 90 let. Někteří spekulovali, že by mohla být CashForDeadDreams parodie na Cash4Gold (či Cash For Clunkers?), že HammersteinFaust je parodie na Goldman Sachs, a konečně LifeInvader je parodie na LifeLock, nebo dokonce možná Facebook.
Michael "Meg" Pachter, analytik ze slavné Wedbush Morgan , dnes předpovídal co většina z nás předpovídala před dvěma lety - , že další Grand Theft Auto (GTA 5) vyjde do pozdního 2011 či brzký 2012. "My plně očekáváme další dosazení z Grand Theft Auto bude uvolněný od Q4:12 nejpozději, protože firemní kontrakty se třemi zaměstnanci nejvíce angažovanými v herním vývoji [Les Benzies, Sam a Dan Houser] vyprší v lednu 2012, " řekl Pachter. V roce 2009, Pachter předpovídal že vývoj hry pravděpodobně bude uzavřený v roce 2010.
Mike Hickey, herní analytik předpovídal oznámení GTA 5 ještě před E3 (2010) , teď ale věří , že je nepravděpodobné, že další GTA vyjde před r.2012.
Zpráva o VG247 dnes navrhovala, aby Grand Theft Auto 5 bylo nastavené v Los Angeles (či "Los Santos", jak bylo GTA: San Andreas). Eurogamer následoval toto nahoru se zprávou že nezávislý zdroj informoval je že Rockstar definitivně rozhodnutý pro lokality "kolem Hollywoodu . . . a okolní krajiny." Je zajímavé všimnout si , že zdroje pro oba příběhy jsou nesouvisející. K tomu se RG vůbec nevyjádřil. Mohlby být "GTA V: Los Santos" možný název?
Informace prosáknuté před --E3 kolující na internetu v květnu, měsíc před expo, hovořily o tom že, se bude konat v Los Angeles. Seznam her uvedl název "GTA: Vice - City 2" byly mezi hrami dají se do být ukázané (?). Ať tak nebo onak seznam byl nepravdivý a Rockstar Games nebyl expu, kvůli "času omezení" pro jeho rozhodnutí. K5, 2010 Herní analytik Mike Hickey, Janco Partners, předpovídal před --E3 oznámení GTA 5. "My věříme, že RG na E3 vydá nějaké oznámení, ačkoli neočekáváme od Rockstar žádné postupy v letošní oficiální E3 " řekl.
Jeho první předpověď byla špatná, zatímco jeho druhá předpověď byla správná - nebylo tam žádné GTA 5 oznámení, a Rockstar Games nenavštívil E3.
Jeden editorů z technologického místa TheBitBag.com pravděpodobně zaslechnul testery z Rockstar Games, diskutující o své práci. Po rozhovoru kolik asi času hra Red Dead Redemption ještě zabere, dotyčná osoba zmínila, že aktuálně testoval GTA V. Platnost zprávy je nejistá, ať tak nebo onak myslet, že GTA V je aktuálně ve stadiích zkoušek jsou nerozumná.
Jedna ze scén, během koncových misí z "Ballad o Gay Tony" ukazuje Packieho McReary při přichodu do Francisova letiště v taxíku. Packie vystoupí z taxi a jde do terminálu s taškou hozenou přes rameno (?). Mohl toto být náznak, že Packie bude figurovat v další GTA?
V "Ballad of Gay Tony", je reklama na billboardu v Star Junction, která evokuje, kam by mohla směřovat další série(). Reklama, která je opakovaná i v "Episodes of Liberty City" v návodu ke hře, deklaruje: "Liberty City, je po všem!", signalizuje , že GTA IV sága skončila (!). Tam pak stojí "Další Stop, " ale část odhalující umístění je utržená z části předchozího inzerátu Reklama je parodie na film New Yorku,miluji tě! (2009) a tam bylo dosti debaty o tom jestli je to pravá narážka či jednoduše žert. Tato reklama (která částečně je zakrytá) může být nalezena na několika místech napříč Liberty City, a mnozí věří, že to je záchytný bod.
Spoluzakladatel RG, Dan Houser potvrdil deníku Times, který novému Grand Theft Autu bude dělat reklamu. "My budeme myslet na město nejprve, pak znaky, " řekl Houser. Žádné specifické detaily nedostaly.
 
©2012 created by sas | | Rekonstrukce bytů | | ASR Search Engine
| Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank optimalizace PageRank.cz voila mon Google PageRank™ - service offert par http://www.mon-pagerank.com/